Zpět

S Petrem Čechem jen na dálku, dorazí kanonýr Honza Koller

Již v sobotu 3. července se naplno rozběhne další ročník Livesport Fotbalové školy Petra Čecha, samotný fotbalový rekordman se však bohužel nebude moci nymburské akce zúčastnit osobně. Protiepidemická opatření ve Velké Británii mu totiž při případném návratu z Čech předepisují desetidenní karanténu, což vzhledem k jeho předsezónním povinnostem v Chelsea není možné. „Strašně mě mrzí, že se ani letos do Nymburka nedostanu. Setkání s dětmi v rámci mé školy mě každý rok nabíjelo obrovskou energií, užíval jsem si každou minutu. Bohužel stávající pravidla nejdou nikterak obejít, s dětmi se tak opět spojím alespoň na dálku prostřednictvím online přenosu a budu jim k dispozici pro všechny otázky,“ říká ke své neúčasti v Nymburce čtyřnásobný vítěz Premier League.