Fotbalová škola Petra Čecha je týdenní fotbalový kemp, během kterého si děti vyzkouší jaké to je být fotbalovým profesionálním hráčem. Fotbalový kemp české brankářské legendy Petra Čecha se koná již od roku 2006 a je určen pro kluky a holky od 7 do 15, kteří milují fotbal.

Jak škola probíhá?

Každý účastník kempu si vyzkouší, jaké to je být profesionálním fotbalistou, pozná nové kamarády, seznámí se osobně s Petrem Čechem či jinými fotbalisty a zažije nezapomenutelný zážitek! Každý účastník dostane při příjezdu na kemp tréninkovou sadu oblečení a může ihned vběhnout na hřiště. Tréninky jsou vedeny profesionálními trenéry s bohatými zkušenostmi s tréninkem dětí. Kemp je určený pro hráče i pro brankáře.

Hráče čeká každý den dvoufázový trénink doplněný o regeneraci v bazénu, vířivce nebo masáže. Pro brankáře je vždy specializován jeden trénink denně, aby mohli zlepšovat specifické dovednosti. Vedle fotbalových tréninků si hráči vyzkouší i ostatní sporty (frisbee, beachvolejbal, beachfotbal…).

Každý den čeká hráče hodina angličtiny se zkušenými lektory z jazykové školy. Fotbalisty čeká „Media Day“, během kterého probíhá focení a natáčení, jako tomu je v top týmech z celého světa. Součástí je také přednáška o používání sociálních sítí. Každý hráč projde testováním fotbalových dovedností, ze kterého si odnese hodnocení v podobě individualizované hráčské karty.

Den s Petrem Čechem je pro všechny pravděpodobně největším zážitkem. V tento den děti absolvují s Petrem nejen společný trénink ale i focení, autogramiádu a na závěr je čeká beseda, na které je Petr vždy připraven zodpovědět dotazy všeho druhu. Každý rok naši školu navštíví i ostatní skvělí hosté, kteří se s malými fotbalisty podělí o své zkušenosti na hřišti nebo formou besedy. V minulosti to byli například Tomáš Wiesner (AC Sparta Praha), David Pech (FK Mladá Boleslav), Jan Koller, Jaroslav Šilhavý (trenér fotbalové reprezentace).

19. ROČNÍK

Písek
30. 6. – 5. 7. 2024

E-mail: skola@petr-cech.cz
Pořadatel školy: Asociace pro sport a fair play, z.s.