Skip to main content

Příjímací kritéria a systém registrace

  • Věková hranice je 7–15 let. Děti budou rozřazeny do tréninkových skupin podle věku a podobné výkonnostní úrovně.
  • Vyberte si, zda máte zájem o hráčský nebo brankářský tréninkový plán. U brankářů mladších 10 let budou tréninky zaměřeny na celkový hráčský rozvoj, zároveň jsou doplněny o brankářská cvičení.
  • Všechny zaslané přihlášky budou zpracovány a další postup bude rodičům sdělen emailem. Dále budete požádáni o zaslání motivačního dopisu od dítěte na téma „Jak moc se těším na Fotbalovou školu Petra Čecha“. Stačí pár vět nebo obrázek, které nám zašlete elektronicky na skola@petr-cech.cz.
  • Přednostní právo účasti na Fotbalové škole Petra Čecha 2023 mají děti, jejichž zákonný zástupce se stal dárcem* Asociace pro sport a fair play, z. s. v roce 2023.
  • * Přijímáme dobrovolný dar pro Asociaci pro sport a fair play, z. s. ve výši 11 900 Kč, který bude použitý na pořádání Fotbalové školy Petra Čecha 2023. Hodnotu tohoto daru lze dle § 15 odst.1) zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů, odečíst od základu daně. Věříme, že možnost odečíst si tento dar ze základu pro výpočet daně uvítáte i Vy. Potvrzení o poskytnutí daru Vám bude vystaveno v průběhu ledna 2024, případně po Fotbalové škole. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit +420 775 030 496.

Registrace bude spuštěna již brzy! V případě dotazů nás kontaktujte na skola@petr-cech.cz

  Údaje o účastníkovi

  Údaje o zákonném zástupci

  Oblečení


  Velikost oblečení – vyberte prosím podle tabulky zde

  Poznámka (volitelné)

  účastnickými podmínkami.