Skip to main content

Systém a proces registrace

 • Věková hranice je 7–15 let. Děti budou rozřazeny do tréninkových skupin podle věku a podobné výkonnostní úrovně.
 • Vyberte si, zda máte zájem o hráčský nebo brankářský tréninkový plán. U brankářů mladších 10 let budou tréninky zaměřeny na celkový hráčský rozvoj, zároveň jsou doplněny o brankářská cvičení.
 • Po vyplnění registračního formuláře budete přesměrováni na internetový obchod https://eshop.sportprozivot.cz/, kde je třeba provést platbu školného za Fotbalovou školu Petra Čecha. Pro správné spárování údajů prosíme vyplňte kontaktní údaje na e-shopu stejně jako v registraci (zejména jméno a email)
 • Platbu není nutné provést ihned, můžete se k ní vrátit později. V emailu, který vám po registraci přijde naleznete odkaz k platebnímu místu.
 • Prozatím není v registraci položka velikost oblečení, neboť stále jednáme o dodavateli. Pro zjištění velikosti oblečení budete kontaktování později emailem.

Momentálně je registrace pozastavena z důvodů naplnění kapacit. Ovšem je možné, že se uvolní ještě některá místa. Pokud máte zájem, napište nám prosím email na skola@petr-cech.cz. V případě, že se místo uvolní, budeme vás kontaktovat.

  Údaje o účastníkovi

  Údaje o zákonném zástupci

  Oblečení


  Velikost oblečení – vyberte prosím podle tabulky zde

  Poznámka (volitelné)

  účastnickými podmínkami.