Systém a proces registrace

• Věková hranice je 7–15 let. Děti budou rozřazeny do tréninkových skupin podle věku a podobné výkonnostní úrovně.
  • Vyberte si, zda máte zájem o hráčský nebo brankářský tréninkový plán. U brankářů mladších 10 let budou tréninky zaměřeny na celkový hráčský rozvoj, zároveň jsou doplněny o brankářská cvičení.
  • Po vyplnění registračního formuláře budete přesměrováni na internetový obchod https://eshop.sportprozivot.cz/, kde je třeba provést platbu školného za Fotbalovou školu Petra Čecha. Pro správné spárování údajů prosíme vyplňte kontaktní údaje na e-shopu stejně jako v registraci (zejména jméno a email)
  • Platbu není nutné provést ihned, můžete se k ní vrátit později. V emailu, který vám po registraci přijde naleznete odkaz k platebnímu místu.
  • Prozatím není v registraci položka velikost oblečení, neboť stále jednáme o dodavateli. Pro zjištění velikosti oblečení budete kontaktování později emailem.

Momentálně je registrace pozastavena z důvodů naplnění kapacit. Ovšem je možné, že se uvolní ještě některá místa. Pokud máte zájem, napište nám prosím email na skola@petr-cech.cz. V případě, že se místo uvolní, budeme vás kontaktovat.

Údaje o účastníkovi

Údaje o zákonném zástupci

Oblečení

Velikost oblečení – vyberte prosím podle tabulky zde