Skip to main content

Letošní ročník Fotbalové školy Petra Čecha přináší opět stěhování. V roce 2024 se oblíbený týdenní kemp pro mladé sportovce stěhuje do Písku. Termín Fotbalové školy bude od 30. 6. do 5. 7. 2024. Upravovat se bude také cena za fotbalový kemp. Podrobnosti sdělíme zhruba v polovině listopadu, kdy se spustí také registrace na nový ročník.

 „Opět jsme zvažovali výhody a nevýhody, které nám nabídla poslední lokace v Hluboké. Nakonec jsme se rozhodli přestěhovat školu do jihočeského Písku, kde jsme v minulosti školu již pořádali.” uvádí za organizátory Štěpán Veselý.

Ubytování i stravování bude zajištěno na školním internátu přímo naproti fotbalovému hřišti, což o hodně sníží dobu přechodů a cestování. Sportovní a relaxační zázemí poskytne sportoviště a přilehlá zařízení – chybět nebude sauna, vířivky, masáže či bazén.

Doprovodný program nad rámec sportovních aktivit bude zajištěn ve stejném rozsahu jako v minulých ročnících. Mimo jiné je naplánováno pár novinek, které připravujeme na základě ohlasů účastníků na minulé ročníky.