Skip to main content

Letošní ročník Fotbalové školy Petra Čecha přináší zásadní novinku. V roce 2023 se oblíbený týdenní kemp pro mladé sportovce stěhuje z Nymburka do Hluboké nad Vltavou. Termín Fotbalové školy zůstává stejný, tedy od 1. do 7. července 2023. Stejná zůstává také cena a časový harmonogram.

 Úvahy o možné změně lokace nás provázely delší dobu, vedle rostoucích nákladů v Nymburce byla hlavním důvodem snaha posunout ubytování, celkové zázemí i možnosti doprovodného programu na vyšší úroveň. Hluboká nad Vltavou naše představy stoprocentně splňuje,“ uvádí za organizátory Štěpán Veselý.

Ubytování a stravování bude zajištěno v hotelu Podhrad, který nabízí vedle stylových pokojů a moderní gastronomie také funkční wellness – to bude účastníkům Fotbalové školy plně k dispozici. Tréninky budou probíhat na hřištích klubu TJ Hluboká nad Vltavou s kvalitním přírodním povrchem a hřištěm s umělou trávou poslední generace. Celý sportovní areál se nachází zhruba 10 minut chůzí od hotelu.

Další sportovní aktivity budou probíhat ve sportovně-relaxačním areálu, který zájemcům nabízí lanový park, minigolf či víceúčelová hřiště. Doprovodný program nad rámec sportovních aktivit bude zajištěn ve stejném rozsahu jako v minulých ročnících.